Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Genyal: Genyalift

Genyal: Genyalift
Genyal: Genyalift

Genyal: Genyalift charakteryzuje się bardzo wysokim stężeniem kwasu hialuronowego (18mg/1ml) w porównaniu do innych produktów na rynku. W połączeniu z wyjątkowo wysokim stężeniem glicerolu (20mg/1ml) oraz znacznym ciężarem molekularnym (3mln Daltonów - to nawet trzykrotnie więcej niż w konkurencyjnych produktach) pozwala to stworzyć optymalne środowisko fizjologiczne dla proliferacji i migracji fibroblastów oraz neosyntazy kolagenu, elastyny i innych komponentów macierzy pozakomórkowej. Mimo iż produkt nie jest wypełniaczem to jego działanie wykazuje najlepsze cechy wypełniaczy.

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 250,00 zł
szt.

Genyal: Polyvalent

Genyal: Polyvalent
Genyal: Polyvalent

Genyal: Polyvalent umożliwia m.in.: wypełnienie małych i średnio głębokich zmarszczek i wymodelowanie konturu warg i zwiększenie ich objętości.Ostatnie badania dowiodły, że wypełniacze poliwalentne są produktami jedynymi w swoim rodzaju. 

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 299,00 zł
szt.

Genyal: Volumae

Genyal: Volumae
Genyal: Volumae

Rezultaty uzyskane przy badaniach nad Genyal: Polyvalent pozwoliły na stworzenie produktu stosowanego podczas zabiegów na objętość twarzy z zachowaniem cech charakterystycznych linii Genyal.
Głównie dotyczy to silnie usieciowanego żelu (również z zawartością kwasu hialuronowego w ilości 23mg/1ml) wstrzykiwanego igłą 27G.

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 350,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl