Destylarka

Cena: 449,00 zł 449.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Urządzenie jest w stanie przedestylować 1L wody w ciągu 1H. Uzyskana woda jest całkowicie pozbawiona soli mineralnych, zanieczyszczeń i zapachu.Urządzenie podgrzewa wodę do temperatury parowania następnie przez system rurek z radiatorami i wymuszonym obiegiem powietrza skrapla parę wodną i przefiltrowuje skropliny przez węgiel aktywowany znajdujący się na wylocie.

Pojemność 4L jest wystarczająca dla zastosowań domowych, w gabinetach dentystycznych, lekarskich, warsztatach samochodowych, ciemniach fotograficznych i innych gdzie wymagana jest woda o zerowym poziomie zanieczyszczenia.

Urządzenie jest wykonane bardzo solidnie i z wysokiej jakości surowców. Wszelkie elementy mające wpływ na jakość wody są wykonane ze stali nierdzewnej. Automatyczne sterowanie procesem destylacji, jak i zabezpieczenie przed przegrzaniem, zapewniają elektroniczne termostaty, przekaźniki oraz mikroprocesor - dzięki temu użytkowanie urządzenia jest bardzo łatwe i wygodne.

Zakup 5-cio litrowego kanistra wody destylowanej to wydatek rzędu 10 zł, przy czym wyprodukowanie 1,3 L wody w naszym destylatorze to koszt zaledwie 1 Kwh energii (czyli ok 50gr). Kup to urządzenie i twórz własną stację destylowania wody dla całej twojej rodziny i znajomych.

Aluminiowa rura grzewcza przyspawana do dna zasobnika zapewnia wysoki współczynnik przewodzenia ciepła (95%). Zastosowanie skraplacza z radiatorem i chłodzenie powietrzem pozwala na osiąganie wysokiej wydajności - urządzenie może produkować nawet 20 L wody destylowanej na dobę. Przy czym nie zużywa się wody bierzącej do chłodzenia skraplacza jak ma to miejsce w innych urządzeniach.

Skład zestawu:
- destylarka z łącznikiem
- zbiornik z nierdzewnej stali z podgrzewanym dnem
- kabel zasilający
- butelka na destylat z uchwytem o pojemności 4L
- zatyczka do butelki
- łącznik do kranika
- detergent do dokładnego pierwszego umycia urządzenia
- instrukcja obsługi

Parametry techniczne:

Zasilanie: 230V
Moc: 750W
Wydajność: 1L/1H
Pojemność: 4L

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl