Karboksyterapia Bestmedic Expert

Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 19 000,00 zł 19000.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Medika
Kod produktu: C226-9532D_20160119111851

Opis

Karboksyterapia Bestmedic Expert

We współpracy z:

Karboksyterapia - Nowość w medycynie estetycznej!

Terapia dwutlenkiem węgla jest przełomem w medycynie estetycznej. Jest to bezpieczna, bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda stosowana do odmładzania skóry, walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, zwiotczeniami skóry, łysieniem, zaburzeniami krążenia. Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek dwutlenku węgla (CO2).

Działanie CO2
Czysty CO2 jest wstrzykiwany w tkanki podskórne przez niewielką igłę. Przenika bez problemu do okolicznych tkanek. Zwiększa przepływ krwi, tlenu i składników odżywczych do podawanego obszaru oraz poprawia mikrokrążenie i odnowę komórek. Odpowiedzią skóry na iniekcje CO2 jest stymulacja kolagenu. Zwiększona ilość dwutlenku węgla wpływa na zmniejszenie zdolności wiązania tlenu przez hemoglobinę, w związku z czym, hemoglobina zostawia w tkance przyniesiony ze sobą tlen.

Wysoka zawartość związku powoduje też tworzenie nowych naczyń krwionośnych, co prowadzi do długotrwałej poprawy krążenia i dotlenienia tkanek. Zwiększenie stężenia dwutlenku węgla uruchamia kilka mechanizmów. Łączenie aspektów mechanicznego rozbijania tkanek (penetracja gazu) oraz jego chemicznego działania na skórę sprawia, że karboksykoterapia jest jedną z najbardziej obiecujących technik pracy.

Karboksyterapia jest zabiegiem wywodzącym się z medycyny. Jest przebadana pod względem mechanizmów działania, efektów terapeutycznych i skutków ubocznych. Jest to zabieg bezpieczny, który może pomóc poprawić zdrowie i wygląd naszej skóry.

Cechy urządzenia:
- Butla z gazem CO2 – pojemność 7 litrów
- Wydajność około 400 zabiegów
- Podgrzewanie gazu CO2
- Strumień gazu przepływa przez filtr ze spieków brązu
- Maksymalny przepływ CO2- 25l/min

Opis zabiegowy karboksyterapii

Zazwyczaj cykl zabiegowy obejmuje od 8 do 12 zabiegów. Najczęściej wykonuje się jeden lub dwa zabiegi w tygodniu. Zabieg trwa od kilku do kilkunastu minut. Karboksyterapia jest zabiegiem, który z powodzeniem można łączyć z innymy terapiami. Świetne efekty przynosi synergia zabiegowa z mezoterapią igłową, osoczem bogato płytkowym, laserem frakcyjnym, kwasami.

Zastosowanie: Szerokie spektrum działania gazu pozwala na mnogość efektywnych zastosowań kuracja redukująca cellulit - łączy mechaniczny oraz chemiczny wpływ na niszczenie komórek tłuszczowych oraz odprowadzenie metabolitów alternatywa dla liposukcji likwidacja rozstępów (60-80%) redukcja i likwidacja zmarszczek przywrócenie jędrności i elastyczności skóry twarzy oraz całego ciała minimalizacja worków i cieni pod oczami redukcja podwójnego podbródka kuracja przeciwko łysieniu, wzmocnienie i regeneracja cebulek włosowych

Przykładowe terapie:

REWITALIZACJA OKOLIC OCZU 
Skóra wokół oczu jest bardzo delikatna, dlatego wymaga starannej pielęgnacji. Dzięki aplikacji CO2 w okolicach oczu uruchomionych zostaje kilka mechanizmów wydatnie poprawiających wygląd skóry. Jednymi z wielu będą stymulacja produkcji kolagenu, przyspieszenie tworzenia nowych naczyń krwionośnych.

REWITALIZACJA SKÓRY SZYI, DEKOLTU I DŁONI 
Głównym celem karboksyterapii okolic szyi, dekoltu i dłoni jest spowodowanie stymulacji procesów mających na celu zwiększenie ilości kolagenu i elastyny w skórze a zatem jej pogrubienie. Rozbudowa sieci naczyń krwionośnych wpływa również dodatnio w związku z dostawą większej ilości tlenu i substancji odżywczych co przekłada się na widoczną poprawę jakości skóry.

LOKALNE NAGROMADZENIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ I CELLULITU
Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na iniekcje CO2. Wprowadzony do tkanki tłuszczowej CO2 częściowo zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe. Zwiększone ukrwienie prowadzi do wzmożonego drenażu limfatycznego poddanego obszaru, poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu. Proces ten prowadzi do zmniejszenia liczby komórek tłuszczowych i wymodelowania sylwetki. Natomiast odnowienie komórek skóry i stymulacja syntezy kolagenu prowadzi do wygładzenia powierzchni skóry i usunięcia nieestetycznego efektu „skórki pomarańczowej”. Zabieg jest znakomitą alternatywą dla liposukcji klasycznej, bez zagrożenia powikłaniami towarzyszącymi tradycyjnej metodzie.

ROZSTĘPY 
Przyczyny powstawania rozstępów to: czynniki hormonalne, znaczny wzrost masy ciała w krótkim czasie, ciąża, czynniki genetyczne oraz zaburzenie funkcjonowania tkanki łącznej. Rozstępy powstają w wyniku nadmiernego rozciągania się skóry i zerwania sieci włókien kolagenowych. Właściwie nie opracowano żadnej metody skutecznego usuwania tych zmian. Bardzo skuteczną techniką jest terapia dwutlenkiem węgla, która w optymalnych warunkach jest w stanie zniwelować widoczność rozstępów nawet o 80%. Dzięki karboksyterapii usprawniamy proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych. Przekłada się to na znaczną poprawę ukrwienia skóry. Implikuje to pigmentację skóry a w efekcie przyciemnia kolor rozstępów do właściwego koloru skóry. Wzmożona synteza kolagenu pobudzona rozwarstwieniem CO2 wyrównuje miejsca zmienione. Karboksyterapia jest jedyną dostępną terapią zarówno w walce ze starymi, jak i nowymi rozstępami i przynosi widoczna poprawę skóry, bez względu na jej kolor i odcień. Karboksyterapia wspomaga tworzenie się nowego kolagenu, a następnie „zagęszcza” i uelastycznia skórę, aby poprawić jej wygląd.

BLIZNY
Każde naruszenie struktury skóry prowadzi do wytworzenia się blizny. Blizna jest naturalnym etapem gojenia się rany. Zanim jednak powstanie blizna, urażone miejsce musi przejść przez fazę zapalną, gdy rana ulega zasklepieniu oraz fazę proliferacyjną – w czasie, której skóra ulega wzmocnieniu przez świeżo wytworzone włókna kolagenowe. Te dwa etapy trwają zwykle od dwóch do trzech tygodni. Następnie trwa przebudowa jej struktury, mająca na celu nadanie skórze możliwie największej wytrzymałości. Leczenie świeżych blizn nie jest wskazane. Skóra musi się najpierw zagoić. Leczenie można rozpocząć około 2-3 tygodni po zagojeniu się rany. Możemy usuwać różne blizny np. po cesarskim cięciu czy usunięciu wyrostka robaczkowego.

Cena urządzenia nie obejmuje ceny pistoletu w zestawie.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl