LASER 4w1 BS-440 YAG, E-light, IPL, RF

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 39 000,00 zł 39000.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

LASER KOSMETYCZNY 4w1 BS-440 YAG, E-light, IPL, RF
MENU W JĘZYKU POLSKIM
2 LATA GWARANCJI

Urządzenie kosmetyczne 4w1 łączy następujące systemy zabiegowe:

E-light
IPL
RF
Laser typu Nd: YAG

E-LIGHT
E-light jest to połączenie technologii IPL i RF. Wygenerowana energia fali przenika bezpośrednio do głębszych warstw tkanki skórnej przy zminimalizowanym zjawisku odbicia i załamania się fal.

Fala penetruje tkankę skórną a następnie załamuje struktury badanych obszarów (np. mieszki włosowe dla fotodepilacji, zmarszczki dla fotoodmładzania itp.). Dzięki głębszej penetracji E-light można stosować przy mniejszych wartościach mocy wybranej fali. Zapewnia to również większe bezpieczeństwo. Wraz z technologią E-light, stosuje się filtry różniące się przepustowością danej fali. W zestawie urządzenia 4w1 znajduje się 5 filtrów.

E-Light (IPL+RF) jest efektowną technologią przeznaczoną do zabiegów kosmetycznych, w których wraz z lepszymi rezultatami zapewnia również bezpieczeństwo oraz nieinwazyjność, a także komfort dla pacjenta.

 

Zabiegi:
1) Fotodepilacja – usuwanie owłosienia
2) Usuwanie przebarwień
3) Terapia na naczynka
4) Fotoodmładzanie – odmładzanie skóry, regeneracja
5) Ujędrnianie biustu
5) Trądzik

 

IPL
IPL (Intense Pulse Light) z jest technologią opierającą swe działanie na emitowaniu wiązki światła o odpowiedniej długości (fali). W urządzeniach stosujących tę technologię generowane jest wielozakresowe światło (zwykle 400-1200nm przy użyciu lampy ksenonowej). Następnie strumień światła jest filtrowany tak aby otrzymać odpowiednią do zabiegu długość fali. Wiązka dociera do mieszka włosowego i osłabia jego strukturę. Mieszek ulega rozpadowi i zostaje wydalony w naturalnych procesach metabolicznych pacjenta.
Urządzenie 4w1 stosuje energię IPL w następujących zabiegach:
Fotodepilacja - usuwanie owłosienia

RF
RF (Radiofrequency) jest technologią, która emituje falę elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, działa w obrębie skóry właściwej, pobudzając komórki skóry do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych.

Fala RF dociera do każdego punktu w skórze powodując wytworzenie energii cieplnej stymulującej wewnętrzne jony w organizmie. Zwiększa pracę układu limfatycznego i metabolizm w tkankach, które poprawiają jakość skóry. Zabiegi są skuteczne i bezpieczne, gdyż fala jest absorbowana w komórkach skóry, dlatego inne struktury nie ulegają rozpadowi. Nie dochodzi również do poparzenia naskórka.

Pierwsze efekty są widoczne po około 3-5 tygodniach zależnie od dobranej serii zabiegów oraz rodzaju skóry samego pacjenta.

Urządzenie 4w1 stosuje technologię RF w następujących zabiegach:
1) Fotoodmładzanie - odmładzanie skóry, regeneracja
2) Usuwanie zmarszczek, wygładzanie
3) Napinanie i ujędrnianie skóry
4) Poprawa tekstury

Nd: YAG
Laser YAG cechuje się bardzo krótkim czasem trwania impulsu liczonym w ns i o bardzo wielkiej energii - rzędu kilku MW. Laser emituje falę o długości 532/1064 nm. Jedna fala532 nm mieści się w zakresie światła widzialnego.

Istotą oddziaływania każdego lasera jest pochłonięcie jego światła przez określone substancje i w ten sposób następuje uwolnienie zawartej w tym świetle energii.

Najlepiej falę o długości 532 nm pochłania hemoglobina, która jest barwnikiem krwi i melanina – brązowy barwnik w skórze.Laser doskonale sprawdza się w usuwaniu zmian naczyniowych i zmian zawierających ciemny barwnik.

Urządzenie 4w1 stosuje technologię Nd: YAG w następujących zabiegach:

Usuwanie tatuażu
Światło emitowane przez laser używane jest w celu zniszczenia barwnika. Pigment ulega rozbiciu na drobne fragmenty, które następnie są pochłaniane przez komórki organizmu - makrofagi.
Funkcja Nd: YAG wykorzystuje podczas zabiegu fale o długości 532 lub 1064. O wyborze fali decyduje lekarz podczas konsultacji przed zabiegiem.

Laserowe usuwanie jest bardzo skuteczne przy większości typów tatuażu. Laser eliminuje ryzyko infekcji, które jest dość wysokie przy metodach tradycyjnych oraz co jest niezwykle ważne, zmniejsza możliwość powstania blizn do minimum. W celu zwiększenia komfortu pacjenta, stosuje się znieczulenie miejscowe. Usuwanie większych tatuaży należy przeprowadzić w kilku etapach, każdy na inną część.

Po zabiegu w miejscu usuwanego barwnika pojawia się zaczerwienienie, swędzenie a czasami strupki. Jest to normalny proces, podczas którego barwnik jest eliminowany. Miejsce może być zaróżowione prze okres około 2 tygodni. Kolejny zabieg można wykonać nie wcześniej niż po upływie ok. 3-4 tygodni. Po usunięciu tatuażu miejsce to należy chronić przed słońcem przez okres 6 miesięcy. W tym okresie nie należy stosować samoopalaczy i korzystać z solarium.

Usuwanie przebarwień
Wysoka absorpcja promieni lasera w melaninie pozwala na likwidację przebarwień o różnych lokalizacjach. Konieczne jest powtórzenie kilku zabiegów w serii w odstępie od 3 do 4 tygodni. Przebarwienia ulegają rozjaśnieniu bądź znikają. Po zabiegu konieczne jest stosowanie filtrów z wysokim faktorem>50.

Usuwanie zmian na skórze
Mechanizm działania w niektórych przypadkach polega głównie na podgrzaniu zmiany chorobowej do wystarczająco wysokiej temperatury, aby spowodować jej zniszczenie i usunięcie z tkanki. Wysoka energia lasera pozwala nam na usunięcie brodawek, naczyniaków położonych w różnych okolicach, plam barwnikowych, plam starczych, punktów rubinowych. Po zabiegu dochodzi do złuszczania naskórka w miejscu zastosowania lasera i szybkie gojenie zmian.

 

Parametry techniczne:
E-light
Zakres spektrum: 480/530/590/640/690nm
Wymiary plamki: 13x40mm2
Moc energii światła: 1-50J/cm2
Zasilanie: 1800W
Częstotliwość: 1, 2, 3, 4s
Ilość impulsów: 1~6
Odstępy między impulsami: 1-100ms
Częstotliwość RF: 6MHz
Moc RF: 1-50 J

IPL
Zakres spektrum: 640nm
Wymiary plamki: 15x50mm2
Moc energii światła: 1-50J/cm2
Zasilanie: 1800W
Częśtotliwość: 1, 2, 3, 4s
Ilość impulsów: 1~6
Odstępy między impulsami: 1-100ms

RF
Wymiary plamki: 16/32 (średnica)
Częstotliwość RF: 6MHz
Moc RF: 0-50 J
Odstępy: 100-1500ms
Interwał: 1-4s
Zasilanie: 1000W
2 końcówki

Nd. YAG Laser
Typ lasera: Nd. Yag Laser (Q-switch)
Zakres spektrum: 1064nm/532nm (1064-fotoodmładzanie, opcjolanie)
Wyświetlacz: 7.4’’, dotykowy, kolor
Światło: światło typu „infared ray indicator”
Szerokość impulsu: 6ns
Energia pojedynczego impulsu: 400mj
Częstotliwość: 1~6Hz
Średnica plamki: 4-8mm

 

Parametry techniczne urządzenia
Wymiary urządzenia: 50x50x55cm
Wyświetlacz: 7.4’’, dotykowy, kolor, LCD
Menu: Angielski, Hiszpański, Włoski, Niemiecki, Francuski, Turecki, Duński, Hebrajski, Arabski, Litewski, Polski
System chłodzenia: półprzewodnik, powietrze, woda
Temperatura chłodzenia przy skórze: <100C
Napięcie: 220V(110V)/15A 50Hz(60Hz)
Waga netto: 28 kg
Złącze głowicy: typ „plug&play”

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl