Liposukcja kawitacyjna i RF bipolarny + laser SOFT

Cena: 9 999,00 zł 9999.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Liposukcja kawitacyjna

NOWOŚĆ! Bezinwazyjna alternatywa dla liposukcji chirurgicznej! Podłużna fala ultradźwiękowa wywołując w tkankach rytmiczne drgania, wprowadza w ruch cząsteczki, co daje efekt wewnętrznego masażu tkanek. Drgania działają na błony komórkowe powodując wzrost ich przepuszczalności, zmiany stanu skupienia koloidalnego białek, rozciągliwość włókien kolagenowych oraz utlenowanie, a tym samym odżywienie tkanek.

Działanie ultradźwiękami o określonej częstotliwości powoduje powstanie zjawiska kawitacji. Wytworzona energia powoduje uszkodzenie komórki tłuszczowej, a nawet jej rozbicie. Uwolnione w ten sposób tłuszcze są transportowane przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii. W ten sposób można usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów, np. ud, pośladków, talii, bioder czy ramion.

W celu spotęgowania efektu, w urządzeniu zastosowano głowicę rozgrzewającą IR – ogrzanie partii przed jej nadźwiękowieniem powoduje upłynnienie tkanki tłuszczowej i głębsze wnikanie ultradźwięków. Połączenie tych dwóch bodźców sprawia, że efekty kuracji są porównywalne do rezultatów osiągniętych chirurgicznie. Zabiegi przeznaczone są dla obu płci.

Po zabiegu zalecane jest wykonanie masażu w formie manualnej bądź aparaturowej . Warto także dla podtrzymania efektu stosować zdrową dietę - szczególnie pokarmy niskotłuszczowe i dużą ilości płynów - minimum 2 litry na dobę. Zastosowanie się do zaleceń dietetycznych ułatwia wydalenie tłuszczu z organizmu i zmniejsza obciążenie wątroby. Efekty zabiegu wspomaga oczywiście zwiększenie aktywności fizycznej. Zaleca się wykonanie minimum 6 podstawowych zabiegów w odstępie od 7 do 10 dni pomiędzy zabiegami.

Nowoczesna metoda liposukcji ultradźwiękowej powoduje iż zabieg jest skuteczną alternatywną dla zabiegów chirurgii estetycznej. W zabiegu całkowicie wyeliminowane są skutki uboczne, które występują przy zabiegach tradycyjnej liposukcji. Zastosowanie tej metody nie wiąże się z jakimkolwiek dyskomfortem, zabieg jest wręcz przyjemny w odczuciu.

Efekty zabiegu:
- wyszczuplenie i modelowanie sylwetki
- likwidacja cellulitu
- zwiększenie absorpcji składników aktywnych
- rozbijanie komórek tłuszczowych


RF emituje falę elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, działa w obrębie skóry właściwej, pobudzając komórki skóry do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych a laser SOFT maksymalnie pobudza przemianę wewnątrzkomórkową i pobudza włókna kolagenowe

Działanie funkcji RF polega na dostarczeniu do głębszych warstw skóry fali elektrycznej. Dociera ona do każdego punktu w skórze powodując wytworzenie energii cieplnej stymulującej wewnętrzne jony w organizmie, zwiększa pracę układu limfatycznego i metabolizm w tkankach, co w efekcie poprawia jakość skóry, zwiększa się gęstość i napięcie skóry, wygładzają się zmarszczki oraz spłycają blizny. Zabiegi są skuteczne i bezpieczne, gdyż fala emitowana przez aparat RF jest absorbowana w komórkach skóry i nie niszczy innych struktur i nie dochodzi do poparzenia naskórka.

Fala elektromagnetyczna emitowana przez RF ujędrnia i zagęszcza skórę i odwraca skutki starzenia się skóry. Pierwsze efekty są widoczne po około 3-5 tygodniach. Najlepsze rezultaty występują u osób w wieku 30-50 lat, u których skóra łatwiej reaguje na bodźce stymulujące, u osób starszych wyniki są również dobre, gdy kuracja jest intensywniejsza.

Efekty zabiegu RF:

- spłycanie zmarszczek, bruzd, blizn, kurzych łapek
- poprawa krążenia krwi (lepsze odżywienie tkanek),
- poprawa napięcia zwiotczałej skóry
- wzmocnienie odporności skóry,
- poprawa napięcia policzków
- poprawa owalu twarzy
- poprawa kolorytu cery
- odprężenie mięśni twarzy
- łagodniejsze rysy twarzy

Skład zestawu RF:

- komplet głowic masujących o różnych rozmiarach i kształcie
- uchwyt głowic
- elektroda uziemiająca
- prosty i przejrzysty system sterowania
- wygodna i prosta regulacja mocy
- włącznik sieciowy, całkowicie wyłączający zasilanie

Parametry techniczne RF :

Moc zasilania: max 250 W
Moc wyjściowa: max 100 W
Częstotliwość RF: 1 MHz, 2 MHz , 3 MHz

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl