Swiss Color OS259 - Brombeere 6ml

Dostępność: duża ilość
Cena: 229,00 zł 229.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Pierwsze na świecie kolorowe mikropigmenty do makijażu permanentnego wolne od tlenków żelaza! Innowacyjne, całkowicie wolne od tlenków żelaza. Mikropigmenty Swiss Color OS, zapewniają wyjątkowo stabilny kolor o nie spotykanej dotychczas intensywności krycia. Ze względu na wysokie nasycenie czystych pigmentów gwarantują maksymalną trwałość koloru w skórze. Teraz praca z nowymi mikropigmentami OS skraca czas zabiegu, jak również zmniejsza jego koszty eliminując praktycznie konieczność zabiegów uzupełniających.

Nowe mikropigmenty Swiss Color OS spełniają wymogi ResAP (2008) oraz nowe, surowe rozporządzenia farmaceutyczne z kwietnia 2013 w sprawie zawartości niklu. Ponadto każdy składnik pigmentu badany jest na zawartość ewentualnych zanieczyszczeń w niezależnych akredytowanych laboratoriach. Zapewniamy, że pigmenty OS są wykonane z surowców o wysokiej czystości, mieszane w próżni, nie zawierają dodatkowych konserwantów. Do ich produkcji używane są tylko pigmenty, których jakość jest gwarantowana względem ResAP (2008). Barwniki Swiss Color OS nie zawierają szkodliwych tlenków żelaza, barwników Azo, PAH = wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych, metali ciężkich, zakazanych, szkodliwych aminów aromatycznych, w tym NDELA = Nitrosodietanolamine!
 
 
 
 
Cechy produktu:
- w pełni syntetyczne pigmenty organiczne o najwyższej czystości - wolne od tlenku żelaza
- bez konserwantów, neutralny zapach
- nie wywołują alergii
- testowane przez akredytowane niezależne laboratoria
- zoptymalizowany rozmiar pigmentu (niczym pył)
- wysokie stężenie pigmentu, aż 80 -100% koloru pozostaje widoczne w skórze po wygojonym zabiegu
- stabilne, regularne, równomierne rozłożenie koloru w skórze
- wykluczamy ryzyko przeobrażenia się barwnika w skórze w czerwień lub fiolet
- pigment natychmiast osadza się w skórze, co automatycznie skraca czas zabiegu eliminując uczucie dyskomfortu klienta
- kolory skomponowane tak, by uzyskać odcienie najbardziej zbliżone do naturalnych poprzez łączenie każdego pigmentu z innowacyjnymi barwnikami bazowymi Honey I / Honey II
 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl