TATOO REMOVER

Dostępność: duża ilość
Cena: 579,00 zł 579.00
quantity szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Produkt posiada cenę regularną, dostępną po aktualizacjiUsunięcie tatuażu było dotychczas bolesne, mało skuteczne i wiązało się z wieloma skutkami ubocznymi. Ob ecnie mamy nową metodę, według niektórych specjalistów jest ona o wiele skuteczniejsza niż laser i mniej bolesna. Preparat firmy Rejuvi za pomocą urządzenia jest wprowadzany w górne warstwy naskórka, zmiękcza barwnik i umożliwia zainicjowanie przez układ odpornościowy procesu gojenia. Substancje zawarte w preparacie są absorbowane przez pigmentowane komórki naskórka i wiążą pigment. Barwnik wychodzi stopniowo na powierzchnię skóry wraz z preparatem. Następnie w ciągu 6-8 tygodni na poddanym terapii fragmencie skóry tworzy się strupek, który po pewnym czasie sam odpada, odkrywając w miejscu starego tatuażu zaczerwienioną część skóry.  Miejsce po usuniętym tatuażu przez kilka tygodni należy pielęgnować za pomocą specjalnego kremu ochronnego. Długość terapii uzależniona jest od wielkości tatuażu, jednorazowo można wprowadzić preparat na powierzchni 3cm2 skóry.       
Według większości dermatologów nowa technika jest o wiele bezpieczniejsza, a ryzyko, że na miejscu tatuażu pozostaną blizny, spada do zaledwie 6%. Skuteczność nowej metody usuwania tatuażu jest szacowana na 92%. Jej twórcy podkreślają również, że jest ona bez porównania mniej bolesna, niż usuwanie ozdoby za pomocą promieni lasera
 

Wykonujemy zabiegi usuwania tatuaży oraz makijażu permanentnego metodą ekstrakcji chemicznej preparatem Rejuvi. Zabiegi wykonywane  są w znieczuleniu, metoda jest bardzo skuteczna w przypadku nienaruszonych tatuaży lub makijażu permanentnego brwi (mniejsza skuteczność przy tatuażach na kostce u nogi lub na powierzchni tłuszczowej). Tatuaż usuwany laserem lub innymi metodami może wywołać zmiany w tkance skóry, zmianę fizyczno-chemicznych właściwości pigmentu i inne komplikacje. Zatem skuteczność zabiegu zależy od aktualnego stanu skóry. Preparat Rejuvi wykazuje brak wybiórczego działania na barwnik - usuwa każdy barwnik. Liczne substancje nieorganiczne (zbliżone chemicznie do pigmentów tatuażu) wykorzystywane są do zmiękczania i pobudzania pigmentów tatuażu w wilgoci. Jest to łagodny i nie-destrukcyjny proces chemicznej ekstrakcji, który powoduje minimalne zniszczenie skóry.

Metoda ekstrakcji chemicznej tatuaży jest z powodzeniem stosowana przez specjalistów od makijażu permanentnego i tatuażu a także dermatologów  w USA i innych krajach.
 
UWAGA PRODUKT SPRZEDAWANY TYLKO OSOBOM PRZESZKOLONYM
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl