art.3098 Kryolan Sztuczne zęby- kły wampira 2 szt

Cena: 136,00 zł 136.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Oryginalne kły „ Najlepiej sprzedające się od 1993 roku kły”

Szalony naukowiec w laboratorium Scarecrow powtórzył swoje dzieło !
Stworzyliśmy nowe, łatwe w użyciu kły Custom Vampire Fangs
Odpowiednie na Halloween, do zabawy czy po prostu do noszenia.

NIE wymagają wrzącej wody, NIE wymagają przyczepiania skomplikowanych i szpecących nakładek na szczęki. Nasadki naszych kłów są zaprojektowane by przylegały dobrze do pojedynczego zęba, dla uzyskania jak najbardziej realistycznego i długotrwałego efektu.

Wszystko, czego potrzebujesz by uformować stały odcisk swojego zęba wewnątrz nasadki kła, znajduje się w naszym opakowaniu Skull Box:
zestaw preparatów „Dental-snap-Fit”, poręczne naczynie i patyk do mieszania

Dopasowujesz swoje kły tylko raz na lata użytkowania !

Przeczytaj dokładnie wszystkie wskazówki zanim zaczniesz próbować dopasowywanie kłów. Dla lepszego rezultatu dopasuj każdy z kłów oddzielnie.

Zapewniamy ilość materiału wystarczającą na dwukrotne dopasowanie każdego z kłów. Kły pasują na górne lub dolne, kły albo siekacze.

1. POZYCJA: Popatrz w lusterko i znajdź najlepszą pozycje dla pierwszego z kłów. Sprawdź położenie z przodu i z tyłu a także po bokach i przećwicz umieszczanie go w prawidłowej pozycji z łatwością i bez potrzeby korygowania. Dla najlepszego dopasowania, gdy umieścisz masę kształtująca w nasadce, będziesz mógł wsunąć ją na swój ząb dokładniej niż nakładając i następnie poprawiając położenie.

2. MIESZANIE: Wsyp proszek z jednej kapsułki do głębokiej części naczynia do mieszania, delikatnie rozkręcając jej końce . Odłam czubek buteleczki i wyciśnij 5 kropli(dla kłów „Shredders” użyj 10 kropli) do proszku w naczyniu. Weź do ręki naczynie i pochyl je delikatnie. Trzymając masę na niższej krawędzi naczynia, mieszaj przy pomocy patyka dołączonego do zestawu, przez 15-20 sekund aż mikstura stanie się jednolita i uzyska kleistą konsystencje. (zob. il. A.)


3. DOPASOWYWANIE: Wygarnij całość materiału do jednego z kłów, staraj się wypełniać otwór nakładając go do środka nasadki rozprowadzając masę zarówno z przodu jak i z tyłu, możliwie jak najbardziej równomiernie. Nałóż kieł na swój ząb powoli popychaj go do góry, próbując umieścić go na właściwej pozycji jednym ruchem. Po całkowitym nasunięciu kła, NIE PRZESUWAJ GO, nie koryguj i nie zmieniaj jego pozycji aż do stwardnienia masy. Po dopasowaniu kła, pozostaw go na zębie na 5 minut ale z usunięciem go poczekaj, aż zakończysz dopasowywanie drugiego kła. Dla wygody, czekając, aż masa zastygnie odchyl głowę do tyłu, otwórz usta i rozsuń wargi. Dostosowywanie drugiego kła zacznij dopiero po upływie wyznaczonego czasu( tj kiedy pierwszy kieł będzie uformowany). Wybierając przed lustrem pozycje drugiego kła dopasuj kąt położenia do pierwszego kła, tak by razem wyglądały naturalnie. Po wstępnym dopasowaniu (punkt 1), powtórz krok nr 2 i 3.

USUWANIE: Masa wypełniająca twardnieje także po zakończeniu dopasowywania. Aby zapobiec przyklejeniu się kłów do twoich zębów, usuń kły by złamać „pieczęć” zastygłej masy zaraz po dopasowaniu obydwu kłów, następnie możesz je ponownie założyć.
Delikatnie przesuń dolne zęby do przodu, naprzeciw tylnej części kłów aż usłyszysz mały trzask( zob. ilustracja C). Następnie delikatnie przesuwaj kły i pociągnij je aż się poluzują. Pierwsze usunięcie może ci chwile zająć. Teraz będziesz zakładał i zdejmował twoje kły z łatwością. Jeśli istnieje taka potrzeba możesz usunąć nadmiar materiału widoczny z przodu kłów  przy pomocy obcążków lub nożyczek.


WSKAZÓWKA: Jeśli kły są w dobrej pozycji ale chcesz by bardziej przylegały, dopasuj je jeszcze raz na już istniejącą warstwę, używając jednej kapsułki ale pamiętaj o usunięciu kłów zaraz po dopasowaniu.

Przy ponownym dopasowywaniu użyj tylko jednej kapsułki na dwa kły!

NACZYNIE DO MIESZANIA: Wyczyść naczynie całkowicie, odłamując i zdrapując materiał do formowania. Dokładne wyczyszczenie może zająć kilka minut!


NIE UŻYWAJ KŁÓW SCARECROW na aparat korygujący, protezy, korony ani na ŻADNE dentystyczne akcesoria. NIE UŻYWAJ ich jeśli masz podrażnione lub wrażliwe dziąsła. Wszystkie materiały są bezpieczne dla jamy ustnej. Kły służą tylko celom rozrywkowym. Nigdy nie gryź nikogo swoimi kłami Scarecrow. By zapobiec połknięciu, nie jedz, nie pij i nie śpij z założonymi kłami. Nie noś kłów gdy spożywasz alkohol lub zażywasz narkotyki. Sztuczna krew, czerwone wino oraz inne pokarmy mogą poplamić Twoje kły.
NIE UŻYWANY ZESTAW DOPASOWUJĄCY TRZYMAJ Z DALA OD SŁOŃCA I INNYCH ŹRÓDEŁ PROMIENIOWANIA UV!

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl