Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Czym charakteryzują się 3 wybrane do rankingu preparaty?

Efekt do 18 miesięcy

Poniżej zestawiliśmy 3 popularne preparaty, których efekt utrzymuje się najdłużej. Dla każdego z wybranych preparatów jest to 18 miesięcy. To górna granica utrzymywania się efektu zabiegu zgodnie z deklaracjami producentów. Liczne opinie użytkowniczek wskazują, że efekty utrzymują się od roku do wskazanych 18 miesięcy.

Etyczny sposób pozyskiwania

Cechą wspólną wybranych 3 preparatów z kwasem hialuronowym jest także pochodzenie niezwierzęce. Kwas hialuronowy nie występuje w roślinach, jednak można go uzyskać w procesie fermentacji mikrobiologicznej.

Znana jakość

Kolejną cechą wspólną 3 wybranych do rankingu kwasów hialuronowych jest ich renoma. Każdy z nich jest obecny na rynku od wielu lat. Ich pełne bezpieczeństwo zostało potwierdzone przez mnóstwo użytkowniczek, a skuteczność nie budzi żadnych wątpliwości.

Genyal Genyalift 1x1ml

Genyal Genyalift 1x1ml
Genyal Genyalift 1x1ml

Genyal: Genyalift charakteryzuje się bardzo wysokim stężeniem kwasu hialuronowego (18mg/1ml) w porównaniu do innych produktów na rynku. W połączeniu z wyjątkowo wysokim stężeniem glicerolu (20mg/1ml) oraz znacznym ciężarem molekularnym (3mln Daltonów - to nawet trzykrotnie więcej niż w konkurencyjnych produktach) pozwala to stworzyć optymalne środowisko fizjologiczne dla proliferacji i migracji fibroblastów oraz neosyntazy kolagenu, elastyny i innych komponentów macierzy pozakomórkowej. Mimo iż produkt nie jest wypełniaczem to jego działanie wykazuje najlepsze cechy wypełniaczy.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 250,00 zł
szt.

Genyal Volumae wypełniacz medyczny 1x1ml

Genyal Volumae wypełniacz medyczny 1x1ml
Genyal Volumae wypełniacz medyczny 1x1ml

Rezultaty uzyskane przy badaniach nad Genyal: Polyvalent pozwoliły na stworzenie produktu stosowanego podczas zabiegów na objętość twarzy z zachowaniem cech charakterystycznych linii Genyal.
Głównie dotyczy to silnie usieciowanego żelu (również z zawartością kwasu hialuronowego w ilości 23mg/1ml) wstrzykiwanego igłą 27G.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 299,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl